Iveta Uhrová

17 prodejů 3 pronájmy za poslední rok

Ahoj, jsem Iveta – spolumajitelka kavárny, lektorka sportovních aktivit, ale především jsem člověk odevzdaný práci realitního makléře. V odvětví obchodu se pohybuji od roku 2018, skoro celá moje rodina působí jako finanční poradci a chyběl nám někdo, kdo by rozuměl realitnímu prostředí. Protože mám ráda výzvy, s chutí jsem se pustila do příprav a studií na práci. Práce makléře mě naprosto okouzlila a od roku 2020 pracuji pro 100klíčů.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Nezávislost, neomezené možnosti, dynamika a nepředvídatelnost realitního trhu s propojením maximální podpory, individuálního přístupu a prostorem ke vzdělávání, které máme ve 100klíčích, je pro mě maximálně motivující a svou práci tak zbožňuji.

Na práci makléře, mám nejvíc ráda úzký kontakt s lidmi. Dělá mi radost, když mohu někomu pomoci udělat hezkou prezentaci jejich nemovitosti, ukázat, jak probíhá prodej a provést je celým procesem realitní transakce. Na kupujících mě baví radost z nové nemovitosti, to štěstí, když si pořídí nový domov. To je pro mě odměna, a proto má pro mě tato práce smysl. Pokud jsou obě strany spokojené, považuji to za velký úspěch. Začátky mé kariéry byli těžké, důležité ale bylo setrvat a vydržet. Ty úspěchy stojí za to!

Všem mým klientům patří velké díky za důvěru, kterou ve mně mají, budu se těšit na další setkání a spolupráci.

Certifikace

Právní špeky v realitách Právní špeky v realitách
Reklama na Facebooku Reklama na Facebooku
Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí

Prodané nemovitosti

Byt Jihlava

Byt

Jihlava

Malý, krásný byteček v Jihlavě, byla moje úplně první prodaná nemovitost a první samostatná zkušenost s prací realitního makléře. Vše šlo jako po másle – přípravy bytu na fotografování, prohlídkové dny, komunikace s majiteli, ale i potenciálními kupci. Nakonec jsem byt prodala během prvního prohlídkového dne a prodej nemovitostí mě pohltil ještě víc.
Benátky nad Jizerou

Byt

Benátky nad Jizerou

Prodej bytu 2kk v Benátkách nad Jizerou se stal mojí srdcovou záležitostí. Především potom díky skvělým majitelům, se kterými jsme vytvořili při prodej velmi milou a přátelskou atmosféru, která se promítla do celého prodeje.
Dům Jihlava

Dům

Jihlava

Prodej prostorného domu k rekonstrukci, v klidné části Jihlavy. Dům jako stvořený pro někoho, kdo si chce domov vytvořit podle svého, upravit si ho tak, jak vyhovuje, a přitom nemuset stavět úplně od základů. Hned potom, co jsme dům dali do inzerce, se strhla lavina zájemců a aby byl prodej transparentní, domluvili jsme se s majitelem na uskutečnění internetové aukce. V aukci jsme dům vydražili z původních 3 milionů, na 3,6 milionu.