Linda Petrášková

Mé jméno je Linda a na trhu s realitami jsem začala působit minulý rok, avšak má vášeň k nemovitostem se projevila již před několika lety. Kurz bytového designu a koupě vlastní nemovitosti se pro mě staly hnacím motorem pro získání více znalostí a zkušeností v realitním poli působení. Má vize pomoci nalézt klientovi jeho vysněný domov, se pro mě stala i posláním. Z tohoto důvodu jsem po několika letech opustila svou komfortní zónu v Norsku a přestěhovala se zpět do České republiky. Nové výzvy mě lákají, budu se tedy těšit na případné setkání a poskytnutí pomoci.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Práce v realitách vyžaduje spoustu odborných znalostí z různých sfér, ale i budování mezilidských vztahů a schopnosti naslouchat, porozumět. Vzhledem k mé oblibě se neustále učit novým věcem a touze objevovat různé kultury, se pro mě práce realitního makléře stala ojedinělou. Nákup či prodej nemovitosti bývá nelehkým a někdy velmi stresujícím krokem do neznáma, ráda vás touto cestou provedu a zajistím její pohodlný průběh. 

Poskytnutí realitního servisu u mě nekončí jen zajištěním prodeje či nákupu, ale vytvořením budoucího obchodního vztahu. Za úspěch považuji maximální spokojenost klienta a jeho budoucí doporučení mé osoby. Zakládám si na transparentnosti informací a upřímnosti.

Svůj volný čas trávím ráda cestováním, procházkami po horách, různými sportovními aktivitami, potápěním, návrhem bytového designu či degustací vín z celého světa.  

Svou výjimečností mě realitní kancelář 100klíčů upoutala poskytnutím kvalitního servisu a nadstandardního přístupu, spolu s podporou zajištění odborného vzdělávání pro realitní makléře.

Certifikace

Realitní management, zakončené titulem MBA Realitní management, zakončené titulem MBA
Certifikovaný interiérový designer Certifikovaný interiérový designer
Realitní zprostředkování ARK Realitní zprostředkování ARK
Reklama na Facebooku Reklama na Facebooku

Reference

ZP

Zdeněk Pekař

5. 12. 2022

Nejlepší nejdokonalejší a NEJÚŽASNĚJŠÍ realitka v čele s Martinem Dvořákem a Lindou Petráškovou. Vše proběhlo tak jak mělo ke spokojenosti všech kterých se prodej nemovitosti týkal.

KC

Kveta Capova

14. 12. 2022

S Realitní kanceláři 100klicu jsem byla moc spokojená. Makléřka Linda byla velice vstřícná, milá a znalá postupů. Neustále mě informovala a na mé dotazy ihned reagovala. I když v této době je těžké prodávat byt, obzvlášť družstevní, podařilo se makléřce prodej bytu uskutečnit. Celý proces proběhl hladce a rychle, vše bylo do detailů připraveno. Pokud se chystáte využít služeb realitní kanceláře můžu Lindu Petráškovou doporučit. Věřím, že budete spokojeni

EH

Eva Hildova

25. 10. 2022

Chtěla bych moc poděkovat panu Martinu Dvořákovi i paní Lindě Petráškové za zprostředkování koupě bytu a jeho následného pronajmu. Jejich přístup byl naprosto profesionální. Vše proběhlo rychle a hladce .
Oba byli velmi ochotní a moc příjemní .

VV

Věra Váchová

3. 11. 2022

Pro management realitní kanceláře 100klíčů.
Vážení, chtěla bych vyzdvihnout skvělou práci vaší makléřky paní Lindy Petráškové, která mi zprostředkovala nájem velmi profesionálním způsobem, nejen svým vystupováním, ale i milým a vstřícným přístupem. Na všechny mé dotazy reagovala rychle, veškerá jednání probíhala podle předem domluvených instrukcí. Gratuluji vám k takové spolupracovníci, díky ní budu doporučovat vaši realitní kancelář svým známým .
S pozdravem Věra Váchová

Zobrazit více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše