Linda Petrášková

Mé jméno je Linda a na trhu s realitami jsem začala působit v současnosti, avšak má vášeň k nemovitostem se projevila již před několika lety. Kurz bytového designu a koupě vlastní nemovitosti se pro mě staly hnacím motorem pro získání více znalostí a zkušeností v realitním poli působení. Má vize pomoci nalézt klientovi jeho vysněný domov, se pro mě stala i posláním. Z tohoto důvodu jsem po několika letech opustila svou komfortní zónu v Norsku a přestěhovala se zpět do České republiky. Nové výzvy mě lákají, budu se tedy těšit na případné setkání a poskytnutí pomoci.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Práce v realitách vyžaduje spoustu odborných znalostí z různých sfér, ale i budování mezilidských vztahů a schopnosti naslouchat, porozumět. Vzhledem k mé oblibě se neustále učit novým věcem a touze objevovat různé kultury, se pro mě práce realitního makléře stala ojedinělou. Nákup či prodej nemovitosti bývá nelehkým a někdy velmi stresujícím krokem do neznáma, ráda vás touto cestou provedu a zajistím její pohodlný průběh. 

Poskytnutí realitního servisu u mě nekončí jen zajištěním prodeje či nákupu, ale vytvořením budoucího obchodního vztahu. Za úspěch považuji maximální spokojenost klienta a jeho budoucí doporučení mé osoby. Zakládám si na transparentnosti informací a upřímnosti.

Svůj volný čas trávím ráda cestováním, procházkami po horách, různými sportovními aktivitami, potápěním, návrhem bytového designu či degustací vín z celého světa.  

Svou výjimečností mě realitní kancelář 100klíčů upoutala poskytnutím kvalitního servisu a nadstandardního přístupu, spolu s podporou zajištění odborného vzdělávání pro realitní makléře.

Certifikace

Realitní management, zakončené titulem MBA Realitní management, zakončené titulem MBA
Certifikovaný interiérový designer Certifikovaný interiérový designer
Realitní zprostředkování ARK Realitní zprostředkování ARK
Reklama na Facebooku Reklama na Facebooku

Reference

LK

Libor Kubena

8. 6. 2022

Velká spokojenost s touto realitní kanceláří, konkrétně s makléřkou Lindou Petráškovou. Oceňuji velice vstřícné a profesionální jednání a zároveň lidský přístup při zprostředkování pronájmu bytu. Celý proces od prohlídky až po předání klíčů proběhl naprosto hladce a vždy bylo vše skvěle a do detailu připraveno. Veškeré mé nejasnosti a otázky byly pokaždé zodpovězeny a zároveň slečna makléřka pomohla i s ostatními náležitostmi spojenými s pronájmem nemovitosti (např. přepis dodávek energií apod.) Za mě tedy 100% spokojenost a pokud se chystáte využít služeb realitní kanceláře, s čistým svědomím mohu makléřku Lindu Petráškovou jen a jen doporučit.

SD

Sochůrková Dana

5. 8. 2022

Děkuji makléřce paní Lindě Petráškové za zprostředkování prodeje pozemků. Prodej proběhl velmi rychle a bez problému,i vzhledem k tomu, že jsem jako majitelka vlastnila podíly na jednotlivých půdních jednotkách. Lokalita v době prodeje nebyla lukrativní. Díky výborným komunikačním schopnostem paní Petráškové byla prodejní cena vyšší než moje očekávání, vlivem nabídky,kterou jsem obdržela ze strany potenciálního kupujícího,pokud bych nemovitost prodávala svépomocí. Její služby do budoucna ráda opět využiji.

EZ

Eduard a Jitka Zavřelovi

14. 6. 2022

Pronajímali jsme prostřednictvím realitní kanceláře 100 klíčů 2 byty a s touto realitní kanceláří, konkrétně s makléřkou Bc. Lindou Petráškovou jsme byli velmi spokojeni. Ocenili jsme velice vstřícný, profesionální a zároveň velmi milý přístup při zprostředkování pronájmu bytů. Vše bylo skvěle a do detailu připraveno, pokud se vyskytly nějaké drobné problémy okamžitě byly vyřešeny k naší plné spokojenosti. Přepis dodávek energií byl samozřejmostí. Můžeme tedy makléřku Lindu Petráškovou vřele doporučit. Pronajímali jsme byty v Praze a jsme ze l50 km vzdáleného města - ani to nebylo v nejmenším na překážku, vše Linda Petrášková bez problémů zorganizovala. Jedním z naších nájemníků je pan Kuběna jehož pohled z druhé strany si můžete přečíst v předchozím příspěvku.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše