Lukáš Bízek
Jazyk Čeština Angličtina Němčina Ruština

Lukáš Bízek

Mé jméno je Lukáš a realitám se věnuji od roku 2014. Jsem absolventem Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a stále se v oboru vzdělávám, protože právní předpisy týkající se realit, se mění velmi často.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Snažím se mé služby poskytovat na profesionální úrovni a přidat i ještě něco navíc. Například když klient prodává svou nemovitost, vyhledat mu jinou, kam by se přestěhoval, zajistit odpovídající financování nebo pomoci vyhledat specialistu, který by mu nemovitost pojistil. V tom mi velmi pomáhá 100klíčů. Máme skvělé zázemí, kde můžeme jako makléři spojit reality a financování nemovitostí, ale také se neustále školíme a získáváme nejnovější informace ze světa realit, abychom svou práci dělali opravdu odborně.

Mým cílem, byl vždy spokojený klient, kterému jsem pomohl bezstarostně prodat jeho nemovitost, nebo kupující, se kterým jsme vyhledali nový domov.

Certifikace

Právní špeky v realitách Právní špeky v realitách
Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí

Prodané nemovitosti

RD Opočnice

Rodinný dům

Opočnice

Klidné bydlení v krásném venkovském prostředí, si v dnešní době přeje mnoho lidí. O rodinný dům v Opočnici, tak vznikl velký zájem. Abychom našli opravdu vážného zájemce, připravili jsme pro tento prodej elektronickou aukci. O nový domov se nenechala připravit nová majitelka, která si svůj kousek venkova a klidného bydlení vydražila z původní ceny 1,1 milionu na 1,7 milionu.
Byt Polerady

Byt 3kk

Polerady

Polerady jsou malebná obec v okrese Praha-východ. Majitelé zde kupovali byt v roce 2018, k investičním účelům. V roce 2021 mě oslovili, že by chtěli uskutečnit prodej. Byt jsme připravili k prezentaci, domluvili jsme s klienty na postupu prodeje a spustili inzerci. Na byt jsme po krátké době měli spousty zájemců a prodali ho za dvojnásobnou cenu, bezmála 6,5 milionu korun.
Byt Brandýs

Byt

Brandýs nad Labem

Prodej krásného bytu v Brandýsu nad Labem, který je situován mezi parky a zeleň, trval prodat delší dobu, než bylo původně v plánu. Majitelé se totiž neměli kam přestěhovat a nemohli najít nový domov. Začali jsme tedy vyhledávat útulný domov, podle jejich představ. Mezitím, jsme nastavili strategii prodeje současného bytu, připravili byt k prohlídkám, pozvali profesionálního fotografa a spustili inzerci. Prodej se nám podařil navázat na vyhledání nové nemovitosti, a tak nám do sebe vše hezky zapadlo.
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše