Martin Dvořák

35 prodejů za rok

Jmenuji se Martin Dvořák a v realitách se pohybuji 15 let. Začínal jsem jako asistent prodeje v rodinné realitní kanceláři mé babičky, která prodávala hlavně státní objekty, zámky, činžovní domy, nebo vily z restitucí. Po startu v realitní kanceláři, jsem se věnoval správě budov, pronájmům bytů, ekonomické správě a přípravě smluvních dokumentací. Realitního makléře jsem začal dělat v roce 2019. Od roku 2020 potom ve 100klíčích.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

100klíčů byla pro mě skvělá volba – máme podporu backofficu, máme pravidelná školení a kdykoliv potřebujeme něco konzultovat, vždy je nám někdo nápomocen.

Práce v realitách je v 90 % o mezilidských kontaktech. Baví mě být ve společnosti lidí a poslouchat jejich příběhy. Nákup nemovitosti je životní událost a je skvělé být u toho, když si lidi plní své sny. Vždy je pro mě úspěchem uzavření obchodu, a tím myslím předání klíčů od nemovitosti novému majiteli. Obchod pro mě nikdy nekončí jen „rezervací“. Úspěch je pro mě spokojený prodávající a šťastný kupující. Pokud si na mě v dobrém vzpomenou i za rok, pak jsem svou práci odvedl opravdu dobře.

Certifikace

Certifikát Gaudens Realitní akademie, realitní profesionál modul 1.1, 1.2, 1.3 Certifikát Gaudens Realitní akademie, realitní profesionál modul 1.1, 1.2, 1.3
Certifikát Gaudens Realitní akademie, zákon o realitním zprostředkování Certifikát Gaudens Realitní akademie, zákon o realitním zprostředkování
Certifikáty Realitní společnosti České spořitelny – vstupní školení a právo v realitách Certifikáty Realitní společnosti České spořitelny – vstupní školení a právo v realitách
Gaudens Realitní akademie, nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi Gaudens Realitní akademie, nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi
Nemovitostní transakce v realitní praxi Nemovitostní transakce v realitní praxi
Právní špeky v realitách Právní špeky v realitách
Školení Katastr nemovitostí, právní vztahy k nemovitostem Školení Katastr nemovitostí, právní vztahy k nemovitostem

Prodané nemovitosti

Roudnice nad Labem

Byt

Roudnice nad Labem

Prodej bytu v Roudnici, byla pro mě velká zkušenost a adrenalin. Prodávající totiž pocházeli z Mongolska a neuměli česky ani slovo. Majitelé byli velmi milí a vřelí lidé a vložili do mě obrovskou důvěru – veškeré smlouvy nechali na mě, přípravu inzerce a prohlídek až po kupní smlouvu a převod peněz.
RD Hýskov

Rodinný dům

Hýskov

Rodinný dům v Hýskově, nedaleko Berouna, jsme potřebovali s klientkou prodat rychle a za co nejvíce. Zároveň klientka měla požadavek na koupi bytu, který bude v novostavbě. Prvním krokem tedy bylo připravit rodinný dům k prodeji. Nejprve jsem zajistil profesionální fotografie a vytvořil inzerát, který popsal duši rodinného domu. Díky správnému nastavení reklamy, jsme měli podepsanou rezervační smlouvu během pár dní, od uvedení domu na internet. Zároveň jsme sehnali i byt v novostavbě. Vše se nám vydařilo poskládat na jedničku.
Pyšely RD

Rodinný dům

Pyšely

Prodej rodinného domu v Pyšelích jsem si opravdu užíval. Všude okolo krásná příroda a příjemní lidé. S majiteli jsme vymysleli strategii prodeje domu, pozvali profesionálního fotografa a připravili home staging. Video, které vzniklo k propagaci prodeje domu, daboval pan Ladislav Županič a vše dohromady se nám postaralo o spousty vážných zájemců a skvělý prodej.

Reference

ZP

Zdeněk Pekař

6. 12. 2022

Nejlepší nejdokonalejší a NEJÚŽASNĚJŠÍ realitka v čele s Martinem Dvořákem a Lindou Petráškovou. Vše proběhlo tak jak mělo ke spokojenosti všech kterých se prodej nemovitosti týkal.

BB

Barbora Bendová

20. 9. 2022

S realitní kanceláří 100klíčů máme jen ty nejlepší zkušenosti. Díky panu Martinu Dvořákovi máme skvělý pocit nejen z uskutečněného prodeje bytu 2+1 v Pražských Malešicích, ale i ze samotné spolupráce. Pan Dvořák je profesionál každým coulem. Pomohl nám zajistit profi fotky a krásnou videoprezentaci našeho bytu. Celý proces prodeje s námi prošel, vše vysvětlil a pomohl nám i s převodem energií. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Jsme moc spokojeni.

EH

Eva Hildova

25. 10. 2022

Chtěla bych moc poděkovat panu Martinu Dvořákovi i paní Lindě Petráškové za zprostředkování koupě bytu a jeho následného pronajmu. Jejich přístup byl naprosto profesionální. Vše proběhlo rychle a hladce .
Oba byli velmi ochotní a moc příjemní .

AA

Akdar Avor

3. 1. 2022

Díky časové tísni jsem, s lehkou nedůvěrou vůči realitním společnostem, přistoupila na spolupráci s realitkou 100klíčů, konkrétně s Martinem Dvořákem. Třičtvrtě roku se náš byt nepodařilo prodat a pak nastoupil pan Dvořák se sto klíči a začalo to "lítat". Perfektní komunikace, rady a informace o různých možnostech prodeje. Příprava materiálů i bytu k prodeji. Po měsíci podepsaná rezervace a následně i kupní smlouva. Po celou dobu tohoto krátkého, leč intenzivního, procesu vždy perfektní a rychlá komunikace a potřebné informace. Pan Dvořák je profík na svém místě, obzvláště jsem ocenila že to nebyl "naškrobený krávaťák", ale přirozený člověk se kterým se dalo normálně mluvit.
Tedy veliká spokojenost a Vaší realitku vřele dále doporučím.

Zobrazit více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše