Martin Dvořák

Jmenuji se Martin Dvořák a v realitách se pohybuji 15 let. Začínal jsem jako asistent prodeje v rodinné realitní kanceláři mé babičky, která prodávala hlavně státní objekty, zámky, činžovní domy, nebo vily z restitucí. Po startu v realitní kanceláři, jsem se věnoval správě budov, pronájmům bytů, ekonomické správě a přípravě smluvních dokumentací. Realitního makléře jsem začal dělat v roce 2019. Od roku 2020 potom ve 100klíčích.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

100klíčů byla pro mě skvělá volba – máme podporu backofficu, máme pravidelná školení a kdykoliv potřebujeme něco konzultovat, vždy je nám někdo nápomocen.

Práce v realitách je v 90 % o mezilidských kontaktech. Baví mě být ve společnosti lidí a poslouchat jejich příběhy. Nákup nemovitosti je životní událost a je skvělé být u toho, když si lidi plní své sny. Vždy je pro mě úspěchem uzavření obchodu, a tím myslím předání klíčů od nemovitosti novému majiteli. Obchod pro mě nikdy nekončí jen „rezervací“. Úspěch je pro mě spokojený prodávající a šťastný kupující. Pokud si na mě v dobrém vzpomenou i za rok, pak jsem svou práci odvedl opravdu dobře.

Certifikace

Certifikát Gaudens Realitní akademie, realitní profesionál modul 1.1, 1.2, 1.3 Certifikát Gaudens Realitní akademie, realitní profesionál modul 1.1, 1.2, 1.3
Certifikát Gaudens Realitní akademie, zákon o realitním zprostředkování Certifikát Gaudens Realitní akademie, zákon o realitním zprostředkování
Certifikáty Realitní společnosti České spořitelny – vstupní školení a právo v realitách Certifikáty Realitní společnosti České spořitelny – vstupní školení a právo v realitách
Gaudens Realitní akademie, nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi Gaudens Realitní akademie, nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi
Nemovitostní transakce v realitní praxi Nemovitostní transakce v realitní praxi
Právní špeky v realitách Právní špeky v realitách
Školení Katastr nemovitostí, právní vztahy k nemovitostem Školení Katastr nemovitostí, právní vztahy k nemovitostem

Prodané nemovitosti

Roudnice nad Labem

Byt

Roudnice nad Labem

Prodej bytu v Roudnici, byla pro mě velká zkušenost a adrenalin. Prodávající totiž pocházeli z Mongolska a neuměli česky ani slovo. Majitelé byli velmi milí a vřelí lidé a vložili do mě obrovskou důvěru – veškeré smlouvy nechali na mě, přípravu inzerce a prohlídek až po kupní smlouvu a převod peněz.
RD Hýskov

Rodinný dům

Hýskov

Rodinný dům v Hýskově, nedaleko Berouna, jsme potřebovali s klientkou prodat rychle a za co nejvíce. Zároveň klientka měla požadavek na koupi bytu, který bude v novostavbě. Prvním krokem tedy bylo připravit rodinný dům k prodeji. Nejprve jsem zajistil profesionální fotografie a vytvořil inzerát, který popsal duši rodinného domu. Díky správnému nastavení reklamy, jsme měli podepsanou rezervační smlouvu během pár dní, od uvedení domu na internet. Zároveň jsme sehnali i byt v novostavbě. Vše se nám vydařilo poskládat na jedničku.
Pyšely RD

Rodinný dům

Pyšely

Prodej rodinného domu v Pyšelích jsem si opravdu užíval. Všude okolo krásná příroda a příjemní lidé. S majiteli jsme vymysleli strategii prodeje domu, pozvali profesionálního fotografa a připravili home staging. Video, které vzniklo k propagaci prodeje domu, daboval pan Ladislav Županič a vše dohromady se nám postaralo o spousty vážných zájemců a skvělý prodej.

Reference