Jazyk Čeština

Martin Mikyška

19 let v oboru finančnictví

Ve finančním sektrou se pohubuji již 19 let. Jednou z oblastí, kterou se ve své praxi zabývám je investice do nemovitostí svých klientů. Z praxe umím klientům poradit a vysvětlit, jaké jsou jejich finanční možnosti a poradit, jaká koupě je pro ně smysluplná pro investici, nebo nový domov.

 

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Mám bohaté zkušenosti z bankovního světa a mohu své klienty informovat o tom co vše potřebují, jaké kroky bude třeba učinit a připadně i porovnat různé nabídky financování.

Reality mě provázejí celou profesní kariéru, zkušenosti a vědomosti jsem získával po čas celé praxe. Naplno jsem se jim začal věnovat loňský rok. Upřímné jednání, důvěra a naslouchání potřebám, je pro mě důležitá od prvního kontaktu s klienty a proto jsem  ve 100klíčích, kde sdílíme stejnou filozofii. 

Má práce mi umožňuje poznávat nová místa, zajímavé lidi, které bych jinak neměl možnost poznat. Zažívám pociti radosti z dobře odvedené práce, když dokážu svým klientům splnit jejich očekávání, co se týká jejich přání a vysněného bydlení.

 

Certifikace

Odborná zkouška pro distribuci pojištění Odborná zkouška pro distribuci pojištění
Zkouška ČNB, zprostředkování investic Zkouška ČNB, zprostředkování investic
Zkouška ČNB, zprostředkování pojištění Zkouška ČNB, zprostředkování pojištění
Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše