Olah Telička
Jazyk Čeština Angličtina Ruština Ukrajina

Oleh Telička

Jmenuji se Oleh a jsem obchodník, hudebník, bubeník a sportovec. Jsem realitním a úvěrovým specialistou, kterého zajímá architektura. Dlouhou dobu jsem spolupracoval s realitními makléři externě, až jsem se rozhodl, že své vzdělání a služby rozšířím, a budu se práci realitního makléře věnovat naplno. A proč reality? Je to tvůrčí práce a díky dnešním technologiím je to práce nesmírně rozmanitá. Na konci každého obchodu se tvoří skvělé příběhy lidí, u kterých může člověk být. Je to jak skvělá práce, tak i skvělý impulz do života. Ke stolu s klienty přináším hlavně upřímnost, jasná řešení a odhodlanost toho, aby celý obchod dopadl podle představ klienta.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Svou prací bych rád pomohl k tomu, aby profese makléře byla vnímána jako určitý druh skoro až umění, kde jde o to vzít nemovitost a ukázat ji co nejlépe zájemcům. A aby si obě strany na konci obchodu podali ruce a oslavili úspěch.

Jsem rád, že ve 100klíčů máme skvělé mentory, leadery a velmi zkušené kolegy, se kterými obchodní případy společně konzultujeme. Je zde skvělý prostor pro vzdělání, což je pro dobře odvedenou práci nezbytné.

Certifikace

Odborná zkouška pro distribuci pojištění Odborná zkouška pro distribuci pojištění
Odborná zkouška pro distribuci spotřebitelských úvěrů Odborná zkouška pro distribuci spotřebitelských úvěrů
Právní špeky v realitách Právní špeky v realitách
Specialista Financování Nemovitostí – zvládnu zafinancovat i na první pohled nemožné Specialista Financování Nemovitostí – zvládnu zafinancovat i na první pohled nemožné
Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí