Petr Straka

Již 15 let se pohybuji v oblasti financování nemovitostí a zároveň s tím, jsem po celou dobu intenzivně komunikoval s experty v oblasti realitního zprostředkování. Před 2 lety jsem se společně s dalšími partnery rozhodl pro vybudování realitní kanceláře 100klíčů. Jsem jednak spolumajitelem této realitní kanceláře, ale zároveň i aktivním realitním zprostředkovatelem, protože jak z mnohaleté praxe vím, jen každodenní kontakt s klienty může zajistit trvalou vysokou kvalitu služeb pro naše klienty.

​Práce realitního zprostředkovatele mě skutečně baví a zakládám si na vysoké úrovni poskytovaných služeb. Využívám k prodeji moderní metody jako služby profesionálního fotografa, videomedailonky nemovitosti, kvalitní home staging, případně jedinečné webové stránky prodávané nemovitosti. Klient ode mne může očekávat detailní a kvalifikovaný odhad ceny nemovitosti pomocí neveřejných databází skutečných cen prodaných nemovitostí v dané lokalitě, protože správné nastavení startovní prodejní ceny vnímám jako základní kámen úspěchu budoucího prodeje.

Samozřejmostí je z mé strany striktní dodržování všech dohodnutých aktivit a činností v průběhu prodeje nemovitosti, tak jak je s klientem na startu dohodnuto.

 

 

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Posledních 10 let jsem budoval jako top manažer jedné ze stavebních spořitelen tým profesionálních finančních poradců a expertů na financování nemovitostí a zároveň byl v každodenním kontaktu se stovkami klientů. Empatie a odhodlání naplňovat potřeby klientů jsou pro mne absolutní prioritou. V České republice je nejvyšší počet realitních makléřů na jednoho obyvatele. Vnímám tak důležitost odlišit se právě kvalitou poskytovaných služeb a profesionalitou.

 

 

Certifikace

Odborná zkouška pro distribuci spotřebitelských úvěrů Odborná zkouška pro distribuci spotřebitelských úvěrů
Realitní zprostředkování ARK Realitní zprostředkování ARK
Školení Katastr nemovitostí, právní vztahy k nemovitostem Školení Katastr nemovitostí, právní vztahy k nemovitostem
Zákon o realitním zprostředkování, vč. sekce stavební – zakončené certifikátem Zákon o realitním zprostředkování, vč. sekce stavební – zakončené certifikátem
Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše