Prodej novostavby rekreačního domu Hrčava, Ev.č.: 210000399

Popis

Realitní kancelář 100klíčů, a.s. vám exkluzivně nabízí ke koupi novostavbu rekreačního chaty v Beskydech.
Dovolujeme si Vám nabídnout novostavbu rekreační chaty, která se nachází v obci Hrčava na česko-slovensko-polském trojmezí. Jedná se o málo civilizačně poznamenanou horskou lokalitu ležící na pomezí Těšínských Beskyd a slovenských Kysuc. Obec Hrčava leží v nejvýchodnějším cípu České republiky, v jedinečném místě, kde se střetávají hranice tří států na tzv. trojmezí zvaném také Gorolské. Více o této lokalitě se dozvíte v dokumentu ČT Gorolské trojmezí: https://www.ceskatelevize.cz/porady/12070702297-hranice-v-srdci/418235100211003-gorolske-trojmezi/. Díky své odlehlosti si tato lokalita uchovala svůj původní ráz. Chata je situována nedaleko centra obce, která nabízí veškerou potřebnou občanskou vybavenost. Díky velikosti obce jste však kterýmkoli směrem za 5 min v hlubokém lese.
Chata byla právě smontována na základové desce. Jedná se o montovanou dřevostavbou. Během měsíce bude napojena na vodu, elektřinu a kanalizace bude vyvedena do čističky. Instalovány budou nástěnné el. topidla a může být také připravena průchodka pro možnost instalace krbových kamen. Před vchodem do domu je prostorná terasa s báječným výhledem k jihovýchodu, který se skýtá také z balkónu v podkroví chaty. Dispozice je jednoduchá s možností případného dalšího dělení vnitřních prostor dle vlastních představ. Užitná plocha v obou podlažích je přibližně 65 m2 (stejně jako některé byty 3+1 v panelových domech). Pozemek má celkem 370 m2 a je mírně svažitý k jihu. Součástí prodejní ceny je finální nátěr stavby dle volby klienta. Dále je součástí provedení před předáním také vydlážděné parkovací místo u chaty a oplocení pozemku.
Samozřejmostí je rychlé vyřízení hypotéky za velmi příznivých podmínek.
Průkaz energetické náročnosti budovy v této chvíli není k dispozici, uvádíme proto hodnotu energetické třídy náročnosti jako G. Stavba je ze zateplených dřevěných panelů s okny s izolačními dvojskly.

Marek Cakl

Kontaktujte makléře

Marek Cakl

+420 601 100 999

2 150 000 KčMajitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky., včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategorieChata
LokalitaHrčava
OkresFrýdek-Místek
VelikostAtypický
Plocha užitná65 m²
Plocha pozemku370 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby2021
ZařízenýČástečně
Balkónano
Terasaano
VodaMístní zdroj
Elektřina230V
OdpadČOV pro celý objekt
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Soubory ke stažení