Prodej, Pozemek pro výstavbu rodinného domu, 1 502m², Liberk, Ev.č.: 200000059

Popis

Realitní společnost 100Klíčů nabízí ve výhradním zastoupení k prodeji stavební pozemek parcelní číslo 3556/1 o velikosti 1502 m2 v katastrálním území Bělá u Liberka, okres Rychnov nad Kněžnou.
V podhůří Orlických hor je v této části obce Liberk na pozemku podle územně plánovací informace a v souladu se schváleným územním plánem obce možno vybudovat především stavby pro bydlení, ale i k rekreaci.
Přístup k tomuto rovinatému pozemku je možný z obecní komunikace, připojení elektřiny z vedení podél paty pozemku, voda musí být v současné době řešena vrtanou studnou. Odpadní vody z uvažovaného objektu bude potřeba svést do vlastní jímky, nebo čističky odpadních vod. Zájmová oblast leží mimo CHKO Orlické hory. Velmi dobrá dopravní obslužnost po místních komunikacích udržovaných i v zimě. Vzdálenost do okresního města Rychnov nad Kněžnou s veškerou infrastrukturou činí 11 km, na lyžařské sjezdovky do Říček v O.h. 9 km, do Zdobnice v O.h. 10 km, nebo do Deštného v O.h. 20 km, Kvasiny s největší nabídkou pracovních příležitostí v regionu vzdáleny pouhých 15 km. Základní devítiletá škola se nachází ve vedlejší Javornici.
Možnost chovu zvířat, podnikání, provozování zájmových činností, všestranného turistického, sportovního i rekreačního vyžití,
Toužíte-li uniknout z každodenního pracovního shonu do klidové zóny v přírodě, kde je krásně v každém ročním období pro Vás i členy Vaší rodiny, pak je nabízený pozemek pro Vaši zamýšlenou investici velmi zajímavou volbou.

Kontaktujte makléře

Petr Gregor

+420 606 774 064

[email protected]

525 000 KčVčetně provize a právního servisu, včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLiberk - Bělá
OkresRychnov nad Kněžnou
Plocha pozemku1.502 m²
ZástavbaVenkovská

Soubory ke stažení