Pronájem, Nebytový prostor, 140m2, Ev.č.: 200000014

Popis

Společnost 100klíčů Vám pronajme nebytové prostory 140 m2 v 1. patře (2. NP) bytového domu. Tyto veliké prostory je možné rozdělit a v jedné části je možné bydlení, v druhé prostory pro vykonávání práce. Prostory lze rozdělit, že ani byt, ani kancelář se nebudou vzájemně rušit Současná dispozice těchto prostor nabízí 4x kancelář, 1x kuchyně, 1x sklad, 1x koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. 1x samostatné WC, prostory mají vlastní kotel na plyn a vodoměry.
Nabízené prostory jsou nově zrenovované (stropy, omítky, renovace oken a dveří, výměna oken, výměna zásuvek a vypínačů, výměna PVC, kuchyňského koutu, výmalby a osvětlení). Budoucímu nájemci majitel nabízí možnost zvolit před dokončením podlahové krytiny, dle dohody také možnost zřídit vlastní rozvody do kobercových lišt (PC, domovní telefon apod.).
Součástí pronájmu je také možnost umístění reklamy, jak v domě na informačním panelu pro dům na rohu Americká/V Šipce, tak i na domě. Možnost parkování je před domem. Nabízené prostory jsou v centru města, dopravní spojení je veškerou MHD (tramvaje, autobusy, trolejbusy), nedaleko je velmi rušná křižovatka U Práce, kde se kříží většina linek MHD.
Cena 19 000,-Kč/měsíc, plus spotřeba energie, plus vratná kauce, plus provize RK ve výši jednoho nájmu včetně DPH.
V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat.

Mgr. Barbora Provinská

Kontaktujte makléře

Mgr. Barbora Provinská

+420 723 787 095

[email protected]

19 000 Kč za měsícCena bez energií a služeb, bez DPH, bez poplatků, + provize RK
KategorieKanceláře
LokalitaPlzeň
OkresPlzeň-město
Plocha užitná140 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Výtahne

Soubory ke stažení