Pronájem kanceláří 203m² + 45m² sklad, Praha 9, Ev.č.: 200000035

Popis

Realitní kancelář 100klíčů, nabízí zprostředkování pronájmu kancelářských prostor vhodných též pro showroom v zrekonstruované budově v Letňanech. Jedná se o celé zvýšené přízemí budovy, se samostatným vchodem a nakládací rampou, o velikosti 203 m² + 45m² sklad. Řešeno jako „OPEN SPACE“ + 3 kanceláře, zasedací místnost, zázemí se 2 WC, kuchyňkou a úklidovou místností. V prostorech jsou rozvedeny el. a počítačové sítě, soustředěné k serveru.
Elektronický zabezpečovací systém, požární kouřová čidla napojená na EZS ústřednu, elektricky ovládané žaluzie a další. Vekou výhodou je možnost 5 parkovacích míst za 800,-Kč/měs. V případě zájmu lze pronajmout ještě dalších 5 míst se sníženým tarifem.
Areál, ve kterém se budova nachází poskytuje možnost stravování, školky a je pod trvalým dohledem bezpečnostní agentury. Náklady na energie, teplo a vodu jsou každý měsíc vyúčtovány. Průměrná spotřeba dle předešlých období je cca. 6000,- Kč/měsíc. Náklady na údržbu budovy, úklid společných prostor a příjezdových komunikací, údržbu sítí PC a pojistné, jsou 5. 600,- Kč/měsíc. K dispozici ihned.

Zdeňka Chloubová

Kontaktujte makléře

Zdeňka Chloubová

+420 777 827 857

[email protected]

50 000 Kč za měsíc+ parkování + poplatky, včetně DPH, + provize RK, včetně právního servisu
KategorieKanceláře
LokalitaBeranových, Praha - Letňany
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná203 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaPrůmyslová
G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
Míst k parkování10
ParkováníAno
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon, Internet, Kabelové rozvody
DopravaSilnice, MHD
Elektřina230V

Soubory ke stažení