Zdeňka Chloubová

prodej 25 nemovitostí za uplynulý rok

Láskou k nemovitostem jsem propadla před dlouhou dobou v Londýně, kdy jsem začala vyhledávat nemovitosti a práce mě tak nadchla, že jsem po návratu do České republiky začala pracovat jako realitní makléř. Specializuji se na Prahu a příbramsko, kde ráda relaxuji na chatě a je mi velmi blízké, ale poradím si s každou jinou oblastí. Každý nový byt, či dům je pro mě něčím novým, vzrušujícím. Těším se na každou další nemovitost, kterou mám prodávat a klienty, pro které budu pracovat. Baví mě plnit lidem sny o novém bydlení, nebo naopak pomáhat výhodně prodat jejich nemovitost a posunout je tak dál v jejich životě. Každý je jiný, s jiným osudem a jinými potřebami. Je to krásná práce, která mě naplňuje.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

V dnešní době, kdy se svět úplně zbláznil a všechno se změnilo, práce je náročnější a vyžaduje si více času. Na jednu stranu z pohledu makléře, mě těší, jaká je poptávka po nemovitostech. Co naberu, prodám za krásné ceny. Ale na druhou stranu si uvědomuji, jak je těžké, hlavně pro mladé rodiny, najít vlastní bydlení za cenu, kterou si mohu dovolit. Zabere tak spousty času uspokojit nabízejícího, ale i poptávajícího.

Samozřejmě mě to i posouvá dál ve zkušenostech. Učím se pracovat v situacích, které před pandemií nebyly. A i když nás 100klíčů pravidelně školí, průběžně vzdělává, máme možnosti vše konzultovat s odborníky, na tohle nikdo připravený nebyl a museli jsme se učit za pochodu. V každém těžkém období, je ale vždy něco dobrého. Raduji se pokaždé, když můžu. Úspěchem pro mě může být prodej drahé, ale i levnější nemovitosti, nebo třeba pomoci někomu najít místo k životu. To je má největší odměna – spokojení klienti.

Ráda se chlubím prodejem nemovitosti, kde klient prodával nejprve sám. V žádném případě nechtěl prodávat přes realitní kancelář. Na doporučení své finanční poradkyně, mě oslovil a domluvili jsme si první schůzku. Klientovi se nedařilo nemovitost prodat, a tak ji chtěl výrazně zlevnit. Nejprve jsem stáhla inzerát, a řekla jsem mu, že žádná sleva nebude. Následně jsme udělali nové fotky a zainzerovali jsme na původní cenu. Byt jsme po pár dnech prodali za to, co původně majitel zamýšlel.

Chtěla bych vyjádřit všem mým klientům za jejích přízeň a velkou důvěru, kterou mi vkládají do rukou prodejem, či pronájmem svých nemovitostí.

Certifikace

Nejlepší makléř roku 2020, 100klíčů Nejlepší makléř roku 2020, 100klíčů
Právní špeky v realitách Právní špeky v realitách
Reklama na Facebooku Reklama na Facebooku
Specialista hypoték Specialista hypoték
Školení prodejní dovednosti Školení prodejní dovednosti
Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí
Výkupy nemovitostí Výkupy nemovitostí

Prodané nemovitosti

Prodej chaty- Ptice

Chata

Ptice

Útulné chatě, nacházející se v klidné lokalitě Prahy západ, Pticích, vybízející k celoročnímu odpočinku, procházkami po zdejších lesích, nebo aktivnímu odpočinku na zdejších cyklostezkách nemohlo odolat spousty lidí. Majitele chaty jsme tedy vybírali na základě on-line aukce, abychom našli opravdu někoho, pro koho se stane tak, jako pro původní majitele, druhým domovem. Díky aukci, jsme také původním majitelům navýšili cenu chaty o 300 tisíc, než bylo původně inzerováno.
Chalupa Svojetice

Chata

Svojetice

V okrese Praha východ, v obci Svojetice, nacházející se v lesích, které jsou rájem houbařů a milovníků přírody, je chata, o níž její nová majitelka bojovala v on-line aukci, s několika dalšími zájemci. Díky krásné prezentaci, skvělému profi fotografovi a odborné práci makléřky, jsme dokázali nabrat několik vážných zájemců a zvýšila se tak cena chaty o 150 tisíc, než bylo původně inzerováno.
Rodinný dům Příbram

Rodinný dům

Příbram

Prosvětlené místnosti, teplo rodinného krbu, útulná zahrádka, navržena architektkou s teakovou terasou a soukromím. Pro prodej tohoto rodinného domu v Příbrami jsme hledali majitelé, kteří udrží vřelost a teplou náruč domova. Abychom příjemnou a vřelou atmosféru dokázali zachytit v prezentaci domu, pozvali jsme si profesionálního fotografa, který zachytil vše na fotografiích a videu, ke kterým využil i dron na záběry z výšky. Nejen, že jsme našli ty správné majitele, ale díky velkému zájmu, jsme navýšili cenu o 100 tisíc a spokojenost z prodeje tak byla na obou stranách.
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše