FotoatelierChodov-931-WEB (1).jpg
Jazyk Angličtina Ruština

Dalibor Dražan

Více než čtvrt století se věnuji realitám a financím. Prodal jsem několik činžovních domů. Několik vil.  Před lety se mi podařilo prodat vilu v pražské Badeniho ulici čp. 401 portugalskému velvyslanectví. Dnes v ní je rezidence portugalského velvyslance. Prodal jsem spoustu rodinných domů a bytů. Zajistil jsem klientům bezpočet hypoték. Vedl jsem týmy realitních makléřů, finančních poradců a řadu let jsem pracoval jako obchodní ředitel Modré pyramidy. A moje zkušenost za tuto dobu? Dala by se shrnout do několika vět:

  • Reputace a dobré jméno je víc než zisk.
  • Krátkodobý úspěch zpravidla není skutečný úspěch.
  • V dlouhodobě úspěšném obchodě nejsou na prvním místě peníze, ale lidé.

A právě lidé a jejich příběhy je to, co mě na realitním obchodě nejvíc baví a naplňuje.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Jsem držitelem makléřské certifikace Asociace realitních kanceláří v souladu s akreditací Ministerstva pro místní rozvoj.

Mám certifikaci České národní banky ke zprostředkování hypotečních úvěrů.

Mám certifikaci k prodeji investičních produktů.

Absolvoval jsem bezpočet kurzů z oblasti realitního práva a legislativy a z oblasti stavební problematiky.

Mám zvláštní oblibu v komplikovaných případech. Ať už právně, nebo z hlediska stavebně technického. Mým velkým koníčkem je aktivní účast v insolvenčních a exekučních dražbách.

Certifikace

Realitní zprostředkování ARK Realitní zprostředkování ARK
Výkupy nemovitostí Výkupy nemovitostí
Zákon o realitním zprostředkování, vč. sekce stavební – zakončené certifikátem Zákon o realitním zprostředkování, vč. sekce stavební – zakončené certifikátem
Zkouška ČNB, zprostředkování investic Zkouška ČNB, zprostředkování investic
Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů

Prodané nemovitosti

Balbínova 4.png

Činžovní dům (1997) Praha 2 - Balbínova

Jedna vzpomínková zkušenost. Toto byl můj první samostatně realizovaný obchodní případ, tehdy ještě pod značkou zahraniční realitní kanceláře. Prodávající byli nesourodou skupinou restituentů se složitými vztahy. U některých situaci komplikovaly nerealistické požadavky. Na druhé straně, jako kupující, zahraniční investor. Složité vyjednávání s potřebou veliké dávky trpělivosti a individuálních vyjednávání. Ale nakonec spokojenost na všech stranách.
Lipence vila.jpg

Luxusní vila (2020) Praha 5 - Lipence

Velkoryse pojatá a s mimořádnou pečlivostí postavená rodinná vila s vnitřním bazénem, volejbalovým hřištěm a pozemkem, na které by se skoro mohlo vejít fotbalové hřiště. Velmi specifická nemovitost, která cílila na velmi úzkou cílovou skupinu možných kupujících. Prodáno v krátké době ke spokojenosti majitelky.
Čečelice (21).jpg

Zemědělská usedlost (2022) Čečelice č.p. 20

Tento rozlehlý statek má historii přes dvě staletí. V době prodeje se skládal z obytné budovy a několika vedlejších staveb. Některé z těchto staveb nebyly zapsány v katastru a některé zapsané naopak již nestály (byly strženy před mnoha lety). Nejprve bylo třeba v katastru uvést záznamy do souladu se skutečností (podmínka financující banky). A to vše pod velkým časovým tlakem. Chvílemi souboj s nervy ale velmi dobrý výsledek.

Reference

KV

Kristýna Vymolova

28. 8. 2022

Navzdory předchozím, veskrze negativním zkušenostem s realitními společnostmi obecně, jsem při prodeji bytu 4+1 v Praze dala na doporučení kamarádky a oslovila 100klíčů. Ze spolupráce s p. Dražanem jsem naprosto nadšená, vysoce profesionální a zároveň lidský přístup udělal z celé obvykle stresové transakce velmi příjemnou zkušenost. Od fotografování, přes následnou komunikaci a vyřízení všech formalit, včetně určitých formálních potíží s KÚ, nic nebylo problém zařídit, obvolat, vyřešit.
Vřele doporučuji, pokud bych v budoucnu potřebovala cokoli z oblasti realit, určitě se opět obrátím na 100klíčů.

Hana Černá

14. 6. 2022

„Velmi děkujeme panu Dražanovi za trpělivost s námi, spolehlivost, vstřícnost, vysokou profesionalitu, pravidelnou informovanost a výbornou komunikaci při prodeji našeho domu. Ceníme si toho moc. Byla to výborná spolupráce a to bez ohledu na pracovní dny. Můžeme vřele doporučit. Velmi milý člověk.”

BS

Blanka Srbová

13. 12. 2020

Hledali jsme s manželem pronájem a setkali jsme se s různými realitkami na našem trhu a nebyli jsem vůbec spokojení, někdy až v šoku z chování některých makléřů. Když jsme si našli konečně byt který se nám opravdu líbil a kontaktovali jsme pana Dalibora Dražana z realitní kanceláře 100 KLÍČŮ byli jsme velmi překvapení profesionalitou pro nás do té neznámé realitky. Perfektní komunikace, srozumitelné smlouvy i pro laika. Můžeme jen doporučit.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše