Dalibor Dražan Kancelář.jpg
Jazyk Angličtina Ruština

Dalibor Dražan

Více než čtvrt století se věnuji realitám a financím. Prodal jsem několik činžovních domů. Několik vil.  Před lety se mi podařilo prodat vilu v pražské Badeniho ulici čp. 401 portugalskému velvyslanectví. Dnes v ní je rezidence portugalského velvyslance. Prodal jsem spoustu rodinných domů a bytů. Zajistil jsem klientům bezpočet hypoték. Vedl jsem týmy realitních makléřů, finančních poradců a řadu let jsem pracoval jako obchodní ředitel Modré pyramidy. A moje zkušenost za tuto dobu? Dala by se shrnout do několika vět:

  • Reputace a dobré jméno je víc než zisk.
  • Krátkodobý úspěch zpravidla není skutečný úspěch.
  • V dlouhodobě úspěšném obchodě nejsou na prvním místě peníze, ale lidé.

A právě lidé a jejich příběhy je to, co mě na realitním obchodě nejvíc baví a naplňuje.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Jsem držitelem makléřské certifikace Asociace realitních kanceláří v souladu s akreditací Ministerstva pro místní rozvoj.

Mám certifikaci České národní banky ke zprostředkování hypotečních úvěrů.

Mám certifikaci k prodeji investičních produktů.

Absolvoval jsem bezpočet kurzů z oblasti realitního práva a legislativy a z oblasti stavební problematiky.

Mám zvláštní oblibu v komplikovaných případech. Ať už právně, nebo z hlediska stavebně technického. Mým velkým koníčkem je aktivní účast v insolvenčních a exekučních dražbách.

Certifikace

Realitní zprostředkování ARK Realitní zprostředkování ARK
Výkupy nemovitostí Výkupy nemovitostí
Zákon o realitním zprostředkování, vč. sekce stavební – zakončené certifikátem Zákon o realitním zprostředkování, vč. sekce stavební – zakončené certifikátem
Zkouška ČNB, zprostředkování investic Zkouška ČNB, zprostředkování investic
Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů

Prodané nemovitosti

Balbínova 4.png

Činžovní dům (1997) Praha 2 - Balbínova

Jedna vzpomínková zkušenost. Toto byl můj první samostatně realizovaný obchodní případ, tehdy ještě pod značkou zahraniční realitní kanceláře. Prodávající byli nesourodou skupinou restituentů se složitými vztahy. U některých situaci komplikovaly nerealistické požadavky. Na druhé straně, jako kupující, zahraniční investor. Složité vyjednávání s potřebou veliké dávky trpělivosti a individuálních vyjednávání. Ale nakonec spokojenost na všech stranách.
Lipence vila.jpg

Luxusní vila (2020) Praha 5 - Lipence

Velkoryse pojatá a s mimořádnou pečlivostí postavená rodinná vila s vnitřním bazénem, volejbalovým hřištěm a pozemkem, na které by se skoro mohlo vejít fotbalové hřiště. Velmi specifická nemovitost, která cílila na velmi úzkou cílovou skupinu možných kupujících. Prodáno v krátké době ke spokojenosti majitelky.
Čečelice (21).jpg

Zeměd. usedlost (2022) Čečelice č.p. 20

Tento rozlehlý statek má historii přes dvě staletí. V době prodeje se skládal z obytné budovy a několika vedlejších staveb. Některé z těchto staveb nebyly zapsány v katastru a některé zapsané naopak již nestály (byly strženy před mnoha lety). Nejprve bylo třeba v katastru uvést záznamy do souladu se skutečností (podmínka financující banky). A to vše pod velkým časovým tlakem. Chvílemi souboj s nervy ale velmi dobrý výsledek.

Reference

JK

Josef Kožený

2. 8. 2023

Já můžu přidat maximálně pozitivní recenzi. Řešil jsem s p.Dražanem komplikovaný prodej bytu a byl jsem velice spokojen. Profesionální přístup, informace, ochota, velmi zkušený makléř. Když prodat, tak jedině 100klíčů. Děkuji.

DO

Daniel Obrda

1. 9. 2023

Realitní kancelář 100 klíčů jsme využili jak na koupi tak prodej nemovitosti (bytu). Oceňujeme profesionální a lidský přístup, vše probíhalo hladce a podle našich představ. Pan Dražan je opravdu člověk na svém místě, společně s paní Walterovou tvoří skvělý tým. Při koupi bytu nám pomohli zajistit financování, prodej bytu byl překvapivě rychlý, všechny smlouvy přehledné a férové.
Oběma vám moc děkujeme za vaše služby které jsou nepochybně bezkonkurenční a přejeme mnoho úspěchu!

KV

Kristýna Vymolova

28. 8. 2022

Navzdory předchozím, veskrze negativním zkušenostem s realitními společnostmi obecně, jsem při prodeji bytu 4+1 v Praze dala na doporučení kamarádky a oslovila 100klíčů. Ze spolupráce s p. Dražanem jsem naprosto nadšená, vysoce profesionální a zároveň lidský přístup udělal z celé obvykle stresové transakce velmi příjemnou zkušenost. Od fotografování, přes následnou komunikaci a vyřízení všech formalit, včetně určitých formálních potíží s KÚ, nic nebylo problém zařídit, obvolat, vyřešit.
Vřele doporučuji, pokud bych v budoucnu potřebovala cokoli z oblasti realit, určitě se opět obrátím na 100klíčů.

Hana Černá

14. 6. 2022

„Velmi děkujeme panu Dražanovi za trpělivost s námi, spolehlivost, vstřícnost, vysokou profesionalitu, pravidelnou informovanost a výbornou komunikaci při prodeji našeho domu. Ceníme si toho moc. Byla to výborná spolupráce a to bez ohledu na pracovní dny. Můžeme vřele doporučit. Velmi milý člověk.”

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše