Realitní služby na míru

Prodej nemovitosti
Ocenění nemovitosti
Pronájem nemovitosti
Výkup nemovitosti
Aukce
Právní služby
Financování

Prodej nemovitosti

Zvažujete, co dál s vaší nemovitostí a nevíte, zda se ji vyplatí prodat či pronajmout? Zajímá vás, jaká je její reálná cena? Nebo potřebujete jen odhad pro dědické řízení? Zpracujeme pro vás odborný cenový odhad.

Přečtěte si detailního průvodce prodejem nemovitosti

Chci prodat

Ocenění nemovitosti

Jaký je Váš záměr? Chcete prodat za nejvyšší možnou cenu, nebo potřebujete prodat velmi rychle? Nebo máte jinou prioritu? Na první schůzce zjistíme vaše potřeby a navrhneme ideální postup.

Nezávazné ocenění

Pronájem nemovitosti

Správné nastavení výše nájemného, vyhledání spolehlivého nájemce, nebo vypracování dobré nájemní smlouvy, nemusí být tak jednoduché, jak se může zdát. Pomůžeme vám najít vhodného nájemce, aby vše dopadlo podle vašich představ.

Chci pronajímat

Výkup nemovitosti

Dostali jste se do situace, kdy potřebujete rychle prodat vaši nemovitost? Jste v tíživé finanční situaci a potřebujete rychle peníze? Dokážeme řešit výkup nemovitosti při exekucích nebo v situacích, které jsou komplikované.

Ozvěte se nám

Aukce

Pokud má vaše nemovitost více zájemců o koupi, uspořádáme elektronickou aukci. S využitím elektronické aukce, vám najdeme férově a transparentně nejlepšího kupce.

Ozvěte se nám

Právní služby

100klíčů spolupracuje s advokáty, kteří jsou profesionály v oblasti realitního práva. Veškeré právní procesy a smluvní dokumenty, které jsou nezbytné pro průběh realitní transakce, jsou připravovány v renomovaných advokátních kancelářích.

Financování

Spolupracujeme se všemi bankami a zajišťujeme kompletní servis i v oblati financí. U zájemců o nemovitost prověříme bonitu a tím i vhodnost pro uzavření Rezervační a Kupní smlouvy.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše