Poskytujeme realitní služby od roku 2019 a od počátku jsou našimi klíčovými hodnotami férovost, transparentnost a profesionalita.

Kontaktujte nás

Proč spolupracovat se 100 klíči?

Odměnu za poskytnuté služby si domluvíme dopředu. Nikdy si neúčtujeme dodatečné náklady.

Jsme členy Asociace realitních kanceláří. Jsme zavázáni k dodržování přísného etického kodexu.

Díky těsné spolupráci s finančním sektorem dokážeme rychle prověřit zájemce o koupi.

Reference

JH

J Horc

2. 11. 2022

Pronajímali jsme prostřednictvím realitní kanceláře 100 klíčů 2 byty a s touto realitní kanceláří, konkrétně s makléřkou Bc. Lindou Petráškovou jsme byli velmi spokojeni. Ocenili jsme velice vstřícný, profesionální a zároveň velmi milý přístup při zprostředkování pronájmu bytů. Vše bylo skvěle a do detailu připraveno, pokud se vyskytly nějaké drobné problémy okamžitě byly vyřešeny k naší plné spokojenosti. Přepis dodávek energií byl samozřejmostí. Můžeme tedy makléřku Lindu Petráškovou vřele doporučit. Pronajímali jsme byty v Praze a jsme ze l50 km vzdáleného města - ani to nebylo v nejmenším na překážku, vše Linda Petrášková bez problémů zorganizovala. Jedním z naších nájemníků je pan Kuběna jehož pohled z druhé strany si můžete přečíst v předchozím příspěvku.

Eduard a Jitka Zavřelovi


Po několika měsících jsme sháněli do bytu nového nájemníka. Během jednoho týdne nám paní Petrášková vše k naší úplné spokojenosti zařídila.

Eduard a Jitka Zavřelovi

G

Gabrielako

21. 6. 2022

Velmi profesionální a zároveň lidský přístup, spolehlivost, vstřícnost a aktivní spolupráce při prodeji bytu. Panu Dražanovi bych chtěla moc poděkovat za spolupráci a osobní přístup. Tuto realitní kancelář mohu jen doporučit. Ve spolupráci budeme nadále pokračovat.

KV

Kristyna Vymolova

11. 8. 2022

Navzdory předchozím, veskrze negativním zkušenostem s realitními společnostmi obecně, jsem při prodeji bytu 4+1 v Praze dala na doporučení kamarádky a oslovila 100klíčů. Ze spolupráce s p. Dražanem jsem naprosto nadšená, vysoce profesionální a zároveň lidský přístup udělal z celé obvykle stresové transakce velmi příjemnou zkušenost. Od fotografování, přes následnou komunikaci a vyřízení všech formalit, včetně určitých formálních potíží s KÚ, nic nebylo problém zařídit, obvolat, vyřešit.

Zobrazit více
Jsme ryze česká společnost a u našeho vzniku stála skupina zkušených manažerů působících na zodpovědných pozicích vrcholového managmentu v oblasti financí a bankovnictví. Právě proto je naším cílem v maximální míře propojit svět realit a financí. Chceme kultivovat a zlepšit úroveň realitních služeb v České republice. A postaráme se o to, aby realitní transakce byla pro naše klienty příjemným zážitkem.

Jsme odborníci

Klademe velký důraz na profesionalitu a odbornost, proto musí naši makléři pravidelně absolvovat odborná školení. Ať už jde o právní témata, obchodní a marketingové dovednosti, nebo finanční a daňové otázky, naši makléři musí být schopni poskytnout klientům perfektní podporu a servis.

A proto se makléři pravidelně setkávají na poradách a školeních. Je důležité mít přehled. A všichni naši pracovníci si zaslouží maximum informací, které potřebují ke své práci.

Kde působíme?

Makléři 100klíčů působí na území celé České republiky. Ať už potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti v Ostravě, Plzni, Brně nebo v Praze, všude jsme vám k dispozici.

Mnozí z nás mají za sebou mnohaletou realitní praxi, někteří poskytují klientům špičkový realitní servis, přestože působí v realitách relativně krátce. Jedno ale máme společné – spokojenost našich klientů je pro nás naprostou prioritou.

A spokojenost to je nejlepší možná prodejní cena, perfektní a profesionální právní servis, ale také pohodový a příjemný zážitek pro klienta.

Život ve 100klíčích

Představu o tom, jak vypadá práce realitního makléře v týmu 100klíčů, si můžete udělat z následujícího videa.

Kontaktujte nás, rádi Vám s čímkoliv pomůžeme:

Kontaktujte nás, rádi Vám s čímkoliv pomůžeme:

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše