Poskytujeme realitní služby od roku 2019 a od počátku jsou našimi klíčovými hodnotami férovost, transparentnost a profesionalita.

Kontaktujte nás

Proč spolupracovat se 100 klíči?

Odměnu za poskytnuté služby si domluvíme dopředu. Nikdy si neúčtujeme dodatečné náklady.

Zavazujeme se dodržovat přísný kodex Asociace realitních kanceláří

Jsme členem Asociace inspektorů nemovitostí.

Reference

Zobrazit více
Jsme ryze česká společnost a u našeho vzniku stála skupina zkušených manažerů působících na zodpovědných pozicích vrcholového managmentu v oblasti financí a bankovnictví. Právě proto je naším cílem v maximální míře propojit svět realit a financí. Chceme kultivovat a zlepšit úroveň realitních služeb v České republice. A postaráme se o to, aby realitní transakce byla pro naše klienty příjemným zážitkem.

Jsme odborníci

Klademe velký důraz na profesionalitu a odbornost, proto musí naši makléři pravidelně absolvovat odborná školení. Ať už jde o právní témata, obchodní a marketingové dovednosti, nebo finanční a daňové otázky, naši makléři musí být schopni poskytnout klientům perfektní podporu a servis.

A proto se makléři pravidelně setkávají na poradách a školeních. Je důležité mít přehled. A všichni naši pracovníci si zaslouží maximum informací, které potřebují ke své práci.

Kde působíme?

Makléři 100klíčů působí na území celé České republiky. Ať už potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti v Ostravě, Plzni, Brně nebo v Praze, všude jsme vám k dispozici.

Mnozí z nás mají za sebou mnohaletou realitní praxi, někteří poskytují klientům špičkový realitní servis, přestože působí v realitách relativně krátce. Jedno ale máme společné – spokojenost našich klientů je pro nás naprostou prioritou.

A spokojenost to je nejlepší možná prodejní cena, perfektní a profesionální právní servis, ale také pohodový a příjemný zážitek pro klienta.

Život ve 100klíčích

Představu o tom, jak vypadá práce realitního makléře v týmu 100klíčů, si můžete udělat z následujícího videa.

Kontaktujte nás, rádi Vám s čímkoliv pomůžeme:

Kontaktujte nás, rádi Vám s čímkoliv pomůžeme:

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše