Poskytujeme realitní služby od roku 2019 a od počátku jsou našimi klíčovými hodnotami férovost, transparentnost a profesionalita.

Kontaktujte nás

Proč spolupracovat se 100 klíči?

Odměnu za poskytnuté služby si domluvíme dopředu. Nikdy si neúčtujeme dodatečné náklady.

Jsme členy Asociace realitních kanceláří. Jsme zavázáni k dodržování přísného etického kodexu.

Díky těsné spolupráci s finančním sektorem dokážeme rychle prověřit zájemce o koupi.

Reference

Zobrazit více
Jsme ryze česká společnost a u našeho vzniku stála skupina zkušených manažerů působících na zodpovědných pozicích vrcholového managmentu v oblasti financí a bankovnictví. Právě proto je naším cílem v maximální míře propojit svět realit a financí. Chceme kultivovat a zlepšit úroveň realitních služeb v České republice. A postaráme se o to, aby realitní transakce byla pro naše klienty příjemným zážitkem.

Jsme odborníci

Klademe velký důraz na profesionalitu a odbornost, proto musí naši makléři pravidelně absolvovat odborná školení. Ať už jde o právní témata, obchodní a marketingové dovednosti, nebo finanční a daňové otázky, naši makléři musí být schopni poskytnout klientům perfektní podporu a servis.

A proto se makléři pravidelně setkávají na poradách a školeních. Je důležité mít přehled. A všichni naši pracovníci si zaslouží maximum informací, které potřebují ke své práci.

Kde působíme?

Makléři 100klíčů působí na území celé České republiky. Ať už potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti v Ostravě, Plzni, Brně nebo v Praze, všude jsme vám k dispozici.

Mnozí z nás mají za sebou mnohaletou realitní praxi, někteří poskytují klientům špičkový realitní servis, přestože působí v realitách relativně krátce. Jedno ale máme společné – spokojenost našich klientů je pro nás naprostou prioritou.

A spokojenost to je nejlepší možná prodejní cena, perfektní a profesionální právní servis, ale také pohodový a příjemný zážitek pro klienta.

Život ve 100klíčích

Představu o tom, jak vypadá práce realitního makléře v týmu 100klíčů, si můžete udělat z následujícího videa.

Kontaktujte nás, rádi Vám s čímkoliv pomůžeme:

Kontaktujte nás, rádi Vám s čímkoliv pomůžeme:

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše