Blog

100klíčů

Se zkušeným partnerem to dopadne lépe

Dalibor Dražan

Spoustu věcí zvládnete sami. Klidně i poprvé v životě a bez zkušeností. Máme přeci Google. Vyhledáme rady ostatních a nějak to dopadne.

Více
petr.jpg

Chystáte se pronajímat svůj byt? Mějte se na pozoru.

Ing. Petr Straka

Ať už si pronájmem bytu chcete jen přivydělat nebo naopak si zajistit splácení celé vlastní hypotéky, měli byste být velmi obezřetní.

Více
Aukce nemovitosti. Ano, nebo ne?

Aukce nemovitosti. Ano, nebo ne?

Dalibor Dražan

Tématem letošního roku v realitách v Česku jsou aukce. Byly zde samozřejmě už dříve, ale loni a letos je realitky a prodávající využívají častěji než kdykoli dříve. Jak je to tedy s aukcemi? Kdy se pro ni rozhodnout? Jsou vhodné vždy? Jak se k nim stavět jako kupující?

Více
Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky...

Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky...

Dalibor Dražan

„Majitel si vyhrazuje právo výběru nejvýhodnější nabídky“. „Majitel si vyhrazuje právo výběru kupujícího podle vlastních kritérií“. Tato věta, v drobných obměnách, je v poslední době velmi často k vidění na konci realitních inzerátů.

Více
Eva Tuscherová

Porovnání vývoje cen realitního trhu Brno vs. Ostrava

Eva Tuscherová

V rámci mé kariéry realitní makléřky u společnosti 100klíčů mi byla nabídnuta možnost dočasného působení na Ostravsku.

Více
FotoatelierChodov-931-WEB.jpg

Energetický průkaz

Dalibor Dražan

A ten energetický průkaz budovy objednáme, až najdeme kupce, jo?

Více
Web Blog Dalibor Dražan.jpg

Jak vybrat makléře a realitní kancelář?

Dalibor Dražan

Výběr realitky a makléře před prodejem nemovitosti je důležitý krok. Když se povede, zůstane vám na konci prodeje pár set tisíc korun navíc a příjemné vzpomínky. Pokud zvolíte špatně, možná vám přibude pár vrásek a možná i peněz bude o něco méně. Jak tedy realitku a makléře vybírat?

Více
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše