Josef Šmíd (1).jpg
Jazyk Čeština Angličtina

Josef Šmíd

8 prodejů za rok

Realitám se naplno věnuji od letošního roku. Před prací realitního makléře, jsem poskytoval financování nemovitostí. Později jsem vytvářel foto-prezentace a video prohlídky a odtud jsem se dostal k samotnému prodeji nemovitostí. Do týmu 100klíčů patřím díky kolegovi, kterému jsem začal pomáhat s prodejem nemovitostí, učil jsem se od něj, a nakonec jsem se sám stal makléřem.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Ke svým klientům jsem maximálně vstřícný a otevřený při komunikaci a chci jim ukázat, že pro 100klíčů je fair play přístup opravdu na prvním místě. Mým koníčkem a způsobem relaxace je voda a vodní sporty. Svůj volný čas trávím windsurfingem, jachtingem, potápěním nebo sjížděním řek.

Certifikace

Právní špeky v realitách Právní špeky v realitách
Reklama na Facebooku Reklama na Facebooku
Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí

Prodané nemovitosti

Apartmány u lesa

Apartmány u lesa

Kouzelné místo uprostřed nádherné přírody Novohradských hor. Majitel nás oslovil s tím, že chce rozprodat apartmány na bytové jednotky a peněz z prodeje poté dál investovat do objektu. S kolegou se o prodej apartmánů staráme, pravidelně dojíždíme na prohlídky apartmánů.
Chomutov

Byt Prodej

Chomutov

Útulný byt v Chomutově, majitel původně zamýšlel prodat s cenou 900.000 Kč. Nakonec jsme byt inzerovali za cenu 1.420.000 Kč, za kterou jsme byt prodali. Za přípravami prodeje bylo hodně práce – profesionální fotografování, vypracování inzerce a prohlídky bytů. Ten výsledek za to ale rozhodně stál – prodávající byl nad míru se službami 100klíčů.