Kariéra a spolupráce

Realitní makléři

Realitní makléři

Je jedno jestli jste zkušený makléř nebo makléřka, nebo chcete svou kariéru makléře teprve nastartovat. Ve 100klíčů vám nabízíme zapojení do výborně fungujícího týmu a možnost využívání našeho zázemí. Marketingová podpora, call centrum fungující 7 dní v týdnu, kanceláře, odborné vzdělávání, firemní auta a další podpora. Naším cílem není vydělávat na makléřích, proto se u nás neplatí poplatky.

Pokud zatím nemáte praxi v realitách, ale chcete začít a nevíte jak, ozvěte se nám a vše potřebné probereme osobně.

Kontaktujte nás

Spolupráce s finančními poradci

Spolupráce s finančními poradci

Jste finanční poradce? Chcete rozšířit své služby a vedle finančního servisu pomáhat svým klientům i s realitami? Nebo se nechcete věnovat realitám osobně, ale chcete spolupracovat v tandemu se zkušeným realitním makléřem? 

Získáte tak například možnost účastnit se prohlídek nemovitostí se zájemci a uzavírat hypotéky. Spolupráce s realitním makléřem je skvělý způsob získání nových klientů. 

Více informací vám rádi sdělíme osobně.

Kontaktujte nás

Benefity

Ve 100klíčů děláme maximum pro to, abyste byli úspěšní a práce u nás vás bavila. Bližší informace o všech výhodách a benefitech vám rádi řekneme na osobní schůzce.

Systém získávání kontaktů na klienty od finančních poradců

Systém získávání kontaktů na klienty od finančních poradců

Školení zdarma. Žádné poplatky za kancelář

Školení zdarma. Žádné poplatky za kancelář

Možnost získání auta za zvýhodněných podmínek

Možnost získání auta za zvýhodněných podmínek

Pomoc kanceláře při tvorbě osobního marketingu makléře

Pomoc kanceláře při tvorbě osobního marketingu makléře

Poznejte náš tým

Poznejte náš tým

Ředitel společnosti

Ředitel společnosti

V realitách a finančním poradenství pracuji více než 20 let. Vyzkoušel jsem si práci realitního makléře, finančního poradce, manažera týmu a mnoho let jsem byl jako obchodní ředitel stavební spořitelny odpovědný za obchodní výsledky celé společnosti.

Právě zkušenosti z realit a stavební spořitelny vedly ke vzniku realitní kanceláře 100klíčů. Vytvořili jsme zde mimořádně úspěšný model spolupráce finančních poradců a realitních makléřů. 

Jsem naprosto přesvědčen, že každý finanční poradce by měl těsně spolupracovat v tandemu s realitním makléřem (a platí to samozřejmě i naopak). Taková spolupráce je k užitku klientům, ale následně vytváří i obchodní příležitosti pro makléře i finanční poradce. 

Tento model máme ve 100klíčů propracovaný do detailů a perfektně funguje. Rád vám o něm a možnostech spolupráce s námi řeknu osobně.

Ozvěte se a zajdeme na kávu.

Kontaktujte mě, rád se s vámi potkám.<br>Dalibor Dražan, ředitel společnosti.

Kontaktujte mě, rád se s vámi potkám.
Dalibor Dražan, ředitel společnosti.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše