Monika Hájková
Jazyk Čeština

Monika Hájková

7 prodejů za letošní rok

Mé jméno je Monika a v realitách jsem začala pracovat před 5 lety jako finanční poradce, který klientům zajišťoval nové bydlení. V současné době jsem součástí týmu realitních makléřů 100klíčů. Těší mě, pravidelná školení a odborná podpora, kterou ve 100klíčích mám. Díky tomu mohu svým klientům poskytovat kvalitní služby. Spolu s mojí desetiletou praxí v hypotečním poradenství jsou moje služby v oblasti bydlení opravdu komplexní.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Svou práci dělám s lidským přístupem. Prodej nebo nákup nemovitosti, je velká životní událost, proto ke klientům přistupuji svědomitě a pečlivě tak, aby si jí pamatovali jako příjemnou zkušenost, která je bavila.

V realitách je stále se co učit, a proto i do budoucna chci prohlubovat své zkušenosti. A můj největší realitní úspěch? Asi můj vlastní developerský projekt – výstavba rodinných domů v krásné lokalitě na jih od Prahy. A mým největším životním úspěchem je má dcera, se kterou trávím podstatnou část svého volného času. Ráda si i zacvičím, nebo si zarelaxuji u knihy s dobrou kávou.

Certifikace

Právní špeky v realitách Právní špeky v realitách
Reklama na Facebooku Reklama na Facebooku
Školení Katastr nemovitostí, právní vztahy k nemovitostem Školení Katastr nemovitostí, právní vztahy k nemovitostem
Zkouška ČNB, zprostředkování investic Zkouška ČNB, zprostředkování investic
Zkouška ČNB, zprostředkování pojištění Zkouška ČNB, zprostředkování pojištění
Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů

Prodané nemovitosti

Praha - Západ

Praza - Západ

Na prodeji novostavby, jsem si dávala s přípravou opravdu záležet. Nejprve jsem vybrala profesionálního fotografa. Dalším krokem v přípravě na prezentaci, bylo naaranžovat interiér k fotografování a prohlídkám potencionálních kupců. Zhruba po týdnu uveřejnění inzerce, jsem sestavila seznam zájemců a s prodávajícím jsme vybrali nejvhodnějšího kupujícího, se kterým jsme vyřešili financování koupě.

Reference

MD

Marie Dvořáková

2. 8. 2023

Děkuji paní Hájkové za pomoc s nalezením té pravé nemovitosti a následně se zajištěním financování. Díky její pomoci to bylo snazší, než jsem si kdy myslela.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše