Radek Jindřich
Jazyk Čeština

Radek Jindřich

22 prodejů za rok

Realitám se věnuji již mnoho let, začal jsem osobně investovat do bytů k pronájmu, rozhlížet se po realitním trhu v České republice a více se zajímat o dění kolem nemovitostí. Jako realitní makléř pracuji přes 3 roky a moje práce mě baví tak, že se z ní stal můj koníček. Působím převážně na území Prahy, poradím si ale s nemovitostmi kdekoliv jinde.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Ve 100klíčích mě práce nadchla ještě víc, protože se mohu vzdělávat a získávat spoustu zkušeností i z oborů, které jsou úzce spjaté s realitami. Líbí se mi, když práce dává smysl, dělá se pořádně a poctivě a tady to přesně takhle funguje.

Práce v realitách je pro mě zajímává tím, že každý den je jiný a zaslouží si individuální přístup. Každý klient má jiné požadavky a každá nemovitost si zaslouží jinou péči, strategii prodeje, prezentaci či úpravu a přípravu na prohlídky. Baví mě vymýšlet, jakou individuální cestou prodej té, či oné stavby, nebo pozemku povedu.

Někdy je práce hodně náročná a hektická, jako třeba v poslední době, kdy převyšuje poptávka nabídku a není jednoduché vyhovět všem. Museli jsme tedy přijít ke způsobu, jak poctivě a transparentní cestou najít nejvhodnější zájemce. Elektronické aukce, které jsme začali v pandemii provozovat, jsou dalším skvělým pomocníkem při práci a další věcí, kterou jsem si mohl osvojit.

Za úspěch tady považuji to, že prodávající je spokojený s vyšší cenou nemovitosti, než byla původně a kupující má přesně to bydlení, které chtěl, a navíc i novou a vzrušující zkušenost. Klientům moc děkuji za přízeň a důvěru. Bez Vás by totiž žádný realitní trh nebyl.

Certifikace

AML školení – zakončené certifikátem AML školení – zakončené certifikátem
Gaudens Realitní akademie, nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi Gaudens Realitní akademie, nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi
Nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi Nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi
Odborná zkouška pro distribuci pojištění Odborná zkouška pro distribuci pojištění
Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí
Zkouška ČNB, zprostředkování investic Zkouška ČNB, zprostředkování investic
Zkouška ČNB, zprostředkování pojištění Zkouška ČNB, zprostředkování pojištění
Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů

Prodané nemovitosti

Prodej rodinného domu Všestary

Dům Prodej

Všestary

Ve Všestarech u Říčan, v klidné, ale občansky vybavené, malé obci, jsem zprostředkovával prodej malého a útulného domku. Věděli jsme s majitelem, že díky lokalitě bude zájem o domek velký. Hledal jsem tedy variantu, jak vybrat nejvhodnějšího kupujícího. Pečlivou přípravou, poznáváním potencionálních kupců na prohlídkách a požadavcích prodávajícího, jsem se rozhodl o on-line aukci. Nový majitel nezahálel a touhou po vidině nového bydlení, přihodil ke stávajícím čtyřem milionům, dalších 700 tisíc.
Prodej bytu, Praha - Nusle

Byt Prodej

Praha - Nusle

Díky skvělé prezentaci, profesionálním fotografiím a péči o inzerci si u mě našel byt v Praze – Nuslích, nové majitele. Mladý pár, který o byt měl tak velký zájem, že v on-line dražbě neváhal přihazovat za svůj nový domov a připlatit si tak o více jak 1,2 milionu korun. Odměnou pro mě byla spokojenost z obou stran – u prodávajícího z rychlého prodeje bytu a u kupujících z transparentnosti a nestrannosti, která poskytuje dražba, při výběru vhodného kupujícího.
Prodej bytu, Praha - Krč

Byt Prodej

Praha - Krč

Praha – Krč, pár kroků od metra, veškerá občanská vybavenost, a přesto se nacházíte v klidnější části Prahy. Protože je byt po celkové rekonstrukci, ve skvělé lokalitě, chtěli jsme s původním majitelem bytu najít perfektního kupce. Vše jsme připravili, profesionálně nafotili a vymysleli prodejní strategii bytu. Zájemců bylo opravdu mnoho a tak, abychom našli toho nejlepšího, shodli jsme se s majitelem na on-line dražbě. Prodejní cenu bytu jsme nakonec zvedli z původních inzerovaných 5,5 milionu na 6,1 milionu korun.

Reference

LZ

Lenka Zelenková

12. 8. 2023

S panem makléřem Radkem Jindřichem jsem prodávala tři byty, můžu ho ohodnotit jako příjemného, důvěryhodného člověka, který své práci rozumí, je velice ochotný a pracovitý .Můžu ho 100 procentně doporučit. Vůči klientovi se chová nadstandardně. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby makléře, opět se na něj s důvěrou obrátím.

Jana Šmoldasová

26. 8. 2021

Společnost 100klíčů mohu jen doporučit. Máme velmi dobrou zkušenost s panem Radkem Jindřichem, který nám pomohl s prodejem bytu. Velmi profesní přístup, vše proběhlo hladce bez problémů. Prodávají jsme byli čtyři a všichni jsme byli velmi spokojení s průběhem celého procesu. Tímto ještě jednou velice děkujeme panu Jindřichovi a společnosti 100klíčů.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše