Radek Jindřich
Jazyk Čeština

Radek Jindřich

Realitám se věnuji již mnoho let, začal jsem osobně investovat do bytů k pronájmu, rozhlížet se po realitním trhu v České republice a více se zajímat o dění kolem nemovitostí. Jako realitní makléř pracuji přes 3 roky a moje práce mě baví tak, že se z ní stal můj koníček. Působím převážně na území Prahy, poradím si ale s nemovitostmi kdekoliv jinde.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Ve 100klíčích mě práce nadchla ještě víc, protože se mohu vzdělávat a získávat spoustu zkušeností i z oborů, které jsou úzce spjaté s realitami. Líbí se mi, když práce dává smysl, dělá se pořádně a poctivě a tady to přesně takhle funguje.

Práce v realitách je pro mě zajímává tím, že každý den je jiný a zaslouží si individuální přístup. Každý klient má jiné požadavky a každá nemovitost si zaslouží jinou péči, strategii prodeje, prezentaci či úpravu a přípravu na prohlídky. Baví mě vymýšlet, jakou individuální cestou prodej té, či oné stavby, nebo pozemku povedu.

Někdy je práce hodně náročná a hektická, jako třeba v poslední době, kdy převyšuje poptávka nabídku a není jednoduché vyhovět všem. Museli jsme tedy přijít ke způsobu, jak poctivě a transparentní cestou najít nejvhodnější zájemce. Elektronické aukce, které jsme začali v pandemii provozovat, jsou dalším skvělým pomocníkem při práci a další věcí, kterou jsem si mohl osvojit.

Za úspěch tady považuji to, že prodávající je spokojený s vyšší cenou nemovitosti, než byla původně a kupující má přesně to bydlení, které chtěl, a navíc i novou a vzrušující zkušenost. Klientům moc děkuji za přízeň a důvěru. Bez Vás by totiž žádný realitní trh nebyl.

Prodané nemovitosti

Prodej rodinného domu Všestary

Dům Prodej

Všestary

Ve Všestarech u Říčan, v klidné, ale občansky vybavené, malé obci, jsem zprostředkovával prodej malého a útulného domku. Věděli jsme s majitelem, že díky lokalitě bude zájem o domek velký. Hledal jsem tedy variantu, jak vybrat nejvhodnějšího kupujícího. Pečlivou přípravou, poznáváním potencionálních kupců na prohlídkách a požadavcích prodávajícího, jsem se rozhodl o on-line aukci. Nový majitel nezahálel a touhou po vidině nového bydlení, přihodil ke stávajícím čtyřem milionům, dalších 700 tisíc.
Prodej bytu, Praha - Nusle

Byt Prodej

Praha - Nusle

Díky skvělé prezentaci, profesionálním fotografiím a péči o inzerci si u mě našel byt v Praze – Nuslích, nové majitele. Mladý pár, který o byt měl tak velký zájem, že v on-line dražbě neváhal přihazovat za svůj nový domov a připlatit si tak o více jak 1,2 milionu korun. Odměnou pro mě byla spokojenost z obou stran – u prodávajícího z rychlého prodeje bytu a u kupujících z transparentnosti a nestrannosti, která poskytuje dražba, při výběru vhodného kupujícího.
Prodej bytu, Praha - Krč

Byt Prodej

Praha - Krč

Praha – Krč, pár kroků od metra, veškerá občanská vybavenost, a přesto se nacházíte v klidnější části. Protože je byt po celkové rekonstrukci, ve skvělé lokalitě, chtěli jsme s původním majitelem bytu najít perfektního kupce. Vše jsme připravili, profesionálně nafotili a vymysleli prodejní strategii bytu. Zájemců bylo opravdu mnoho a tak, abychom našli toho nejlepšího, shodli jsme se s majitelem na on-line dražbě. Prodejní cenu bytu jsme nakonec zvedli z původních inzerovaných 5,5 milionu na 6,1 milionu korun.
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše