Jana Dražanová

více než čtvrt století v oboru financí specializace na financování bydlení

Finanční poradce

V televizní reklamě vypadá vyřízení hypotéky jednoduše. Rodina vejde do banky a za pár vteřin vychází štastně ven i s hypotékou.  Praxe je ale často jiná. Získat hypotéku na potřebnou částku, za dobrých podmínek a v krátkém čase je zpravidla boj. A vyžaduje zkušenosti a spoustu energie.

Jsem vám k dispozici a ráda najdu cestu k novému bydlení i vám.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Pracuji ve financích od roku 1997.

Mám certifikaci ČNB na zpracování hypotečních a spotřebitelských úvěrů, životního pojištění a pojištění majetku a certifikaci na prodej investičních produktů.

Každý rok absolvuji několik desítek hodin vzdělávání na odborných školeních a konferencích z oblasti financí a realit.

Za ty roky jsem pomohla několika tisícům klientů. Postarala se o financování nového bydlení. O pojištění. O investice. O cokoli, co bylo potřeba. A ráda poradím a pomohu i vám. Zavolejte mi na 603 342 033, nebo napište na jana.drazanova@100klicu.cz.

Certifikace

Zkouška ČNB, zprostředkování investic Zkouška ČNB, zprostředkování investic
Zkouška ČNB, zprostředkování pojištění Zkouška ČNB, zprostředkování pojištění
Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů Zkouška ČNB, zprostředkování úvěrů
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše