Sárka web.jpg
Jazyk Čeština Angličtina

Šárka Walterová

Certifikace Realitní akademie Gaudens

Osobní přístup a 100% péče

Jmenuji se Šárka Walterová, a už nějakou dobu se můj pracovní život točí kolem nemovitostí.

Reality jsou pro mě velmi zajímavé a pestré odvětví, které zasahuje do mnoha odborných oblastí. Záleží mi na kvalitě odvedené práce, proto se pravidelně vzdělávám.

Pokud přemýšlíte, jak najít pohodového nájemníka, nebo jak dobře prodat svou nemovitost, zavolejte mi na 730 868 068, nebo napište na sarka.walterova@100klicu.cz.

Kontaktovat makléře

Já a nemovitosti

Mnoho let pracuji s lidmi a současně mám mnoholetou zkušenost s obchodem.

Vážím si toho, že mohu být součástí týmu 100klíčů. Mohu se zde vzdělávat a získávat zkušenosti. Naprosto se ztotožňuji s hodnotami, které jsou zde na prvním místě, a to jsou férový a lidský přístup, profesionalita a kvalita.
 
Věřím, že pro dobré vztahy s klienty je důležitá upřímná a otevřená komunikace. Prioritou je pro mě schopnost empaticky naslouchat potřebám mých klientů a najít řešení, které splní jejich požadavky. Vidím potenciál v každé nemovitosti, to mi pomáhá při její prezentaci a prodeji. Tato profese mi imponuje svou různorodostí a možností se potkávat a povídat si s lidmi, se kterými bych se jinak nesetkala. Celý proces, od první myšlenky po konečný výsledek, vnímám jako tvůrčí interaktivní proces šitý klientovi na míru.

Když se zrovna nevěnuji realitám, tak trávím čas v přírodě, horskou turistikou, jógou nebo nějakou tvůrčí činností například šitím. Také si ráda přečtu knihu na zajímavé téma. Třeba od Roberta Kiyosakiho, něco o tradiční čínské medicíně nebo o vzdělávacích metodách Montessori.

Certifikace

Certifikace Realitní akademie Gaudens Certifikace Realitní akademie Gaudens

Prodané nemovitosti

100klíčů prodej bytu Příbram.jpg

Byt 1+1 37m2

S.K. Neumanna 220 Příbram

Prodej tohoto bytu trval pět týdnů a podařilo se jej realizovat přesně podle představ majitele. Byla to velmi příjemná spolupráce. Prodávajícími byla mladá rodina, která prostřednictvím 100klíčů koupila větší byt na okraji Příbrami.
Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše