Prodáváte nemovitost? Se zkušeným partnerem dopadnete lépe!

Prodáváte nemovitost? Se zkušeným partnerem dopadnete lépe!

Dalibor Dražan 17. 6. 2022

Spoustu věcí zvládnete sami. Klidně i poprvé v životě a bez zkušeností. Máme přeci Google. Vyhledáme rady ostatních a nějak to dopadne.

Určitě byste zvládli sami třeba skočit padákem. Naučit se cizí jazyk. Prodat nemovitost. Nějak by to dopadlo, ale zvládli byste to klidně i sami.

Nebo to podnikněte se zkušeným partnerem. Výsledek bude mnohem lepší. Dosáhnete ho rychleji, s menším rizikem, ušetříte čas a nervy.

Ale asi to bude něco stát? U některých činností ano, neplatí to ale pro prodej nemovitosti. Dobrý realitní makléř vás totiž peníze nestojí. Dobrý realitní makléř vám peníze vydělá. Dobrý makléř prodá za víc, než byste prodali vy. Je to jeho profese a dělá to každý den. Navíc ví, jak se vyhnout rizikům, i u zdánlivě jednoduchých případů.

Pokud plánujete prodej nemovitosti, máme pro vás 5 tipů, jak prodat za víc.

Zavolejte nám na telefonní číslo 601 100 111 nebo napište na dalibor.drazan@100klicu.cz.

Dalibor Dražan

 

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše