Eva Tuscherová

200 prodejů 12 za poslední rok

Jmenuji se Eva a na trhu realit se pohybuji třináctým rokem. V roce 2008, jsem začala pracovat jako zaměstnanec v jedné z největších brněnských realitních kanceláří a postupně jsem se vypracovala na samostatnou realitní makléřku. Práce v realitách mě od začátku lákala svojí rozmanitostí a flexibilitou. Baví mě při praci cestovat, ráda si povídám s lidmi a naslouchám jejich příběhům, což k této profesi také neodlučitelně patří.

Kontaktovat makléře

Zkušenosti

Práce ve 100klíčích mě zaujala svojí systematičností, schopnými lidmi ve vedení a v neposlední řadě důrazem na kvalitní a průběžné vzdělávání makléřů, což jde ruku v ruce i s nadstandardními službami pro klienty. K preciznosti svojí práce, využívám i seberozvoj mimo pracovní dobu a realitní kancelář. Sleduji dění na realitním trhu, jak v marketingu, tak v právním a finančním odvětví. Porovnávám práci konkurenčních realitních kanceláří a kolegů.

Práce makléře je opravdu dřina a zaslouží si 100 % koncentraci. A když mi zbyde čas, doplňuji energii jógou, během a nebo si přečtu knihu.

Jako největší úspěch ve své práci považuji ukončení každého obchodu, kde jsou všichni spokojeni. Nejvíc mě pak potěší, když mě moji klienti doporučují, protože pak opravdu vím, že svou práci odvádím na výbornou.

Certifikace

AML školení – zakončené certifikátem AML školení – zakončené certifikátem
Marketingové nástroje v realitách Marketingové nástroje v realitách
Nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi Nábor a prodej nemovitostí v realitní praxi
Právní špeky v realitách Právní špeky v realitách
Realitní smlouvy z pohledu práva Realitní smlouvy z pohledu práva
Reklama na Facebooku Reklama na Facebooku
Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí Teorie právní legislativy, Katastr nemovitostí
Zákon o realitním zprostředkování Zákon o realitním zprostředkování
Zákon o realitním zprostředkování, vč. sekce stavební – zakončené certifikátem Zákon o realitním zprostředkování, vč. sekce stavební – zakončené certifikátem

Prodané nemovitosti

Byt Soudní.jpg

4+1 118m2 byt

Soudní Brno

Prodej nově zrekonstruovaného, útulného a prostorného bytu v Brně – Zábrdovicích. Majitel potřeboval byt prodat velmi rychle. Navrhla jsem majiteli strategii prodeje bytu – najala jsem profesionálního fotografa, vyrobily se internetové stránky speciálně pro tento byt a pod Facebookovou stránkou 100klíčů, jsme propagovali prodej. Na nabídku bytu se ozvalo velký počet zájemců, a tak jsme po dvou týdnech měli nové, spokojené majitele bytu.
Byt mezírka.jpg

Prodej bytu Mezírka

Velmi zajímavý, kompletně vybavený útulný byt v centru města Brna. Ideální na bydlení pro mladý pár, který má rád kulturu, dobré restaurace a nebo procházky městem. Prodej jsme spouštěli na začátku lockdownu, a tak jsme s majitelkou nevěděli, jak budou probíhat prohlídky, co máme očekávat. Nakonec se nám podařilo najít vhodného kupce, který byl ochotný majitelce vyjít s prodejem vstříc a počkat, protože jsme pro majitelku zároveň hledali navazující bydlení. Po domluvě na všech stranách, proběhl i v tak složité době obchod na jedničku.

Reference

RB

Richard Bimka

23. 8. 2023

Spolupráce s paní makléřkou Evou Tuscherovou proběhla na jedničku s hvězdičkou. Vše spojené s prodejem nemovitosti zařídila od začátku do konce. Nemusel jsem se o nic starat, pochopitelně až na nezbytnou součinnost z mojí strany. Komunikace s paní makléřkou byla rovněž výborná a na úrovni. Jakýkoliv nedostatek nebo problém vyřešila obratem. Můžu jen vřele doporučit.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Informace o vašem používání našich stránek také sdílíme s našimi partnery v oblasti sociálních médií, reklamy a analýzy, kteří je mohou kombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli, nebo které shromáždili při vašem používání jejich služeb.

Nastavení
Povolit vše